مودم فیبر نوری چیست؟

 

مودم فیبر نوری چیست؟

مودم فیبر نوری چیست؟

مودم فیبر نوری چیست؟

انواع مودم فیبر نوری

همانطور که در بالا گفته شدONT  و ONU تفاوت هایی دارند. شما در FTTH از ONT استفاده می کنید در حالی که در FTTB از ONU استفاده می شود. دستگاه ONT مانند یک مودم فیبر نوری است.

مودم فیبر نوری ONT

این مودم اینترنت فیبر نوری عملکردی عالی در ارائه‌ی خدمات انتقال صدا، اینترنت و ویدئو دارد.ONTهای هوآوی سری EchoLife انتخابی مناسب برای استفاده در شبکه‌های (FTTH (Fiber To The Home برای فراهم آوردن پهنای باند گسترده‌ی مورد نیاز برای دفاتر اداری کوچک و مصارف خانگی (مجتمع‎‌های مسکونی) می‌باشند. سری EchoLife این مودم فیبر نوری فایبر هوم با استفاده از تکنولوژی GPON، دارا بودن پورت‌های POTS و FE/GE و امکان دسترسی وایرلس، پهنای باند بالا را برای کاربران فراهم می‌آورد.

  • امکان کانفیگ از راه دور و بدون نیاز به حضور در محل  (Plug & Play)
  • امکان تست دستگاه از راه دور از طریق پورت‌های POTS
  • کنترل و نظارت بر لینک‌ها بصورت  End-to-End
  • مصرف بهینه انرژی (کاهش مصرف برق تا 25 درصد به‌خاطر تراشه‌های SOC)

یکی از متداولترین مدلهای ONT در بازار HG8245H است که 4 پورت اترنت از نوع GE و 2 پورت آنالوگ تلفن POTS دارد و به عنوان یک اکسس پوینت وایرلس پشتیبانی کننده از پروتکل 802.11a/b/g/n نیز نقش ایفا می‌کند.

مودم فیبر نوری ONU

مودم onu هوآوی مدل SmartAX MA5620 یک مودم فیبر نوری با قابلیت مدیریت از راه دور، برای استفاده در مجتمع‌های مسکونی و اداری (MDUs) می‌باشد. این مودم فیبر نوری هواوی با فراهم آوردن بستر لازم برای ارائه‌ی خدمات پهن‌باند (ارسال همزمان چندین سیگنال بر روی یک رسانه‌ی انتقال) و هم‌چنین سرویس انتقال VOIP بر روی شبکه‌ی FTTB مخفف (Fiber To The Building) پاسخ‌گوی نیاز کاربران خانگی در مجتمع‌های مسکونی بزرگ و همچنین استفاده اداری کسب‌وکارهای کوچک تا متوسط است. مودم ONU هواوی برای استقرار در شرایط جوی متفاوت (از نظر میزان دما و رطوبت) طراحی شده است. بنابراین می‌توان این مودم‌های فیبر نوری هوآوی را در فضای داخلی، فضای خارجی داخل کابین، روی دیوار، رک یا میز به آسانی نصب و نگهداری کرد. قابلیت اطمینان بالا،کارکردن بدون صدا و فن و مصرف بهینه‌ی انرژی از دیگر مزیت‌های این مدل از مودم‌های فیبر نوری هوآوی است. تنظیمات مودم فیبرنوری بدون نیاز به حضور در محل نصب انجام می شود چرا که امکان کانفیگ از راه دور (به خاطر ویژگی plug-and-play در این مدل) وجود دارد.

قیمت مودم فیبرنوری

برای خرید مودم فیبر نوری و اطلاع از قیمت ها به فروشگاه داتیس که یکی از فروشگاه های معتبر جهت فروش مودم فیبر نوری است مراجعه فرمایید یا با مشاورین فروش داتیس تماس بگیرید.